Valentín 2022: Prekvapte ju kvetinovou krabičkou s ružami v obľúbenej farbe

Je valentínsky večer. Doma čaká na stole slávnostná večera o dvoch chodoch, vzduch vonia zmesou exotických vôní, obďaleč plápolajú sviečky a vy svoje milé odovzdávate kyticu červených ruží z kvetinárstva.

Ona sa usmeje a pobozká vás, ale v duchu si hovorí: "Červené ruže? Pekné, škoda len, že netrafil moju obľúbenú farbu. "

Pestrofarebné ruže na Valentína.

Červené ruže na Valentína? Dajte šancu aj iným farbám

Červená je symbolom lásky, preto je zažitú tradíciou, darovať na Valentína práve červené ruže. Je to ale škoda. Nielenže je to svojím spôsobom klišé, ale hlavne nie každej žene sa červené ruže páči.

Navyše sú červené ruže na Valentína extrémne drahé a často nekvalitné, o čom sme písali minule. Preto je lepšie na Valentína vybrať inú farbu ruží. Ušetríte, ruže vo váze dlhšie vydržia, a navyše sa svojej vyvolenej lepšie trafíte do vkusu.

Nebojte sa zmeny. Darujte kvetinovú krabičku s ružami

Vo Florea.cz sme premýšľali, ako na Valentína zachovať tradíciu červenej farby a pritom nekupovať červené ruže. A riešenie sme našli - v podobe originálnych kvetinových krabičiek v červenej farbe s ružami v akejkoľvek obľúbenej farbe. Len si to predstavte.

Poviete jej, nech zavrie oči a nastaví dlane - a do nich jej položíte kvetinovou krabičku. Prekvapením vydýchne a poteší sa. Tak toto nečakala! V rukách drží luxusné červenú krabičku ručne polepenú talianskym papierom a previazanú saténovou stuhou českej výroby. Otvára veko a raduje sa druhýkrát. Z krabičky na ňu vykukujú pupene ruží v jej obľúbenej farbe. "Nádherný darček na Valentína", pomyslí si.

Pomoc. Neviem, akú farbu ruží vybrať do krabičky

"Muži si často myslia, že ženy túžia po červených ružiach. Ale ženy majú rady aj akékoľvek iné zaujímavé farby, ako je napríklad staroružová, "podotýka majiteľ Florea.cz, Jiří Hemerle.

Z našej ponuky ruží v staroružovej farbe odporúčame napríklad odrody Bellevue , Belle rose , La belle alebo Athena royale s prekrásnym sýto ružovým kvetom. "Ruža Athena Royale sa pestujú na pohorie Mount Kenya a vyznačujú sa extrémnou výdržou a silným stonkou," dopĺňa Jiří Hemerle. Myslíte, že by vaši ženu staroružová farba nepotešila? Medzi ďalšie obľúbené farby zákazníčok patrí zelená ruže Camouflage , ktorá vyzerá veľmi elegantne.

Stále váhate, aká farba ruží by ju najviac potešila? Porozmýšľajte, aké nosia farby oblečenia alebo aké má doma doplnkami (napr. Sviečky). Podľa toho sa dá odhadnúť, či preferuje elegantné farby (biela, krémová, staroružová, camouflage) alebo veselšie farby (žltá, oranžová, fialová, modrá).

S výberom tej pravej ruže rady pomôžu aj naše dievčatá zo zákazníckej podpory . Keďže často hovorí ako s objednávateľovi, tak s príjemkyňami kytíc, majú ženy v oku a vie, čo sa im páči.

Ruže v staroružovej farbe.

Vyberajte z 3 veľkostí kvetinových krabičiek

Úspešne ste vybrali farbu ruže, akú ale zvoliť veľkosť ruží do kvetinové krabičky? Kvetinové krabičky dodávame v 3 veľkostiach.

  • malá kvetinová krabička: 15 × 8 cm
  • stredná kvetinová krabička: 19 × 9 cm
  • veľká kvetinová krabička: 24 × 10 cm

Do malej kvetinové krabičky sa hodia trsové ruže s menšími kvietkami. Vo veľkej kvetinové krabičke naopak nádherne vyniknú ruže s najväčšími kvetmi.

Trsové ruže v malej kvetinové krabičke. Koľko púčikov, toľko radosti

Čo sú trsové ruže ? Predstavte si stonku, z ktorého rastie viac ako 1 kvet, ako je zvykom. Trsovým ružiam sa pri raste odštiepi vegetačný vrchol, a tým sa ruže rozvetvia do viacerých pukov. Na Florea.cz predávame trsové ruže v počtoch od 3+ po 7+ (počet vyzretých kvetov + ďalší pupene).

Trsové ruže vyzerajú krásne ako v malých kvetinových škatuľkách, tak v samostatných kyticiach. Skvelým tipom na Valentína je kytica trsových ruží o 100+ kvetoch. "Trsové ruža nemajú toľko stoniek, takže cena je nižšia, zároveň je tam ale veľa púčikov, ktoré postupne kvitnú," popisuje Jiří Hemerle.

Takúto kyticu v kvetinárstve bežne nekúpite, takže na Valentína príjemne prekvapí rovnako ako spomínané kvetinové krabičky. Užite si originálneho Valentína!