Platobné spôsoby

Prevodom na účet

Posielate kvety ako darček? Ak ich potrebujete doručiť nasledujúci deň, je nutné zaplatiť kartou. Pri platbe prevodom môžeme začať pripravovať vašej objednávku až po pripísaní platby na náš účet. To môže trvať aj o niekoľko dní viac, než keď uhradíte kartou.

Variabilný symbol je číslo vašej objednávky.

Online platobným tlačidlom

Jedná sa o prevod na účet online. Takže peniaze, ktoré uhradíte, sa okamžite pripíšu na náš účet. Po zvolení platobnej metódy online platobným tlačidlom, budete presmerovaní na platobnú bránu, kde si vyberiete svoju banku. V ten okamih sa vám zobrazí už vyplnený transakčné formulár, na ktorý ste zvyknutí z vášho internetového bankovníctva. Platbu potvrdíte obvyklým spôsobom a ak ste všetko stihli do 17 hodín, ďalší pracovný deň sa môžete tešiť na svoje kvety.

Platbou kartou on-line

Platba online sa pripíše hneď a my môžeme vašej objednávku začať pripravovať. Najpohodlnejšie a najrýchlejší platba cez zabezpečenú platobnú bránu GoPay.

PayPal

Anonymné, bezpečná a rýchla platba takmer ako platobnou kartou online. Peniaze za vašu objednávku sa nám pripíšu na účet ešte ten deň a ďalší pracovný deň posielame kvety na cestu k vám.