Reklamačné podmienky

Ako je to s reklamáciami kvetov?

Nikdy sa k vám neotočíte chrbtom, reklamácie vždy vyriešime. Zákon hovorí o 24 hodinách, my vám reklamáciu uznáme aj po dvoch dňoch.

Čo mám urobiť, keď moje kvety zvädnú?

Ihneď nás kontaktovať, telefónom, emailom, cez chat a presne nám popísať, čo sa stalo. Keď pošlete fotku kvety, bude to ideálne.

Ako moji reklamáciu posúdite?

Máme to jednoduchšie než väčšina predajcov kvetín. Prevádzkujeme spoločne s naším e-shopom Florea tiež veľkoobchod a dovážame tisíce kvetov. Ak zistíme, že dodávka bola zlá, či druh kvetov, ktorý ste dostali bol problematický aj u iných zákazníkov, vašu reklamáciu okamžite uznáme.

Prečo je to iné ako u ostatného tovaru?

Zo zákona je záruka na všetko 24 mesiacov, avšak u rezaných kvetov nesmierne záleží na následnej starostlivosti a dodržanie niektorých zásad, ako je množstvo a kvalita vody atď.

Kde sú teda jasné reklamačné podmienky?

Práve ste si ich prečítali. Nečakajte od nás dlhý text plný drobného písma, ktorý má za účel, aby ste niečo prehliadli a my vám reklamáciu neuznali. My hráme fér, pre nás je dôležitý spokojný zákazník.

Ako často vám zákazníci reklamujú kvety?

Minimálne a nestrkáme hlavu do piesku, naši zákazníci nás môžu verejne hodnotiť napr. Na Heureka.cz či na Facebookovej stránke či na Zbozi.cz. Zakladáme si na tom, že naše kvety sú čerstvé a vydržia vám výrazne dlhšie.