Recenzia Florea alebo ako nás vidia zákazníci

Pokiaľ u nás nakupujete prvýkrát alebo po dlhej dobe, iste Vás zaujíma, čo sa o nás medzi zákazníkmi hovorí. Vybrali sme pre Vás tá najprínosnejšie hodnotenia, ktorá Vám pomôžu oboznámiť sa s kvalitou našich kvetín a služieb.

Florea.cz bola súčasťou projektu Overené zákazníkmi a získala tiež zlatý certifikát za kvalitné kvety a spoľahlivý rozvoz. Spolupráca na tomto projekte bola k septembra 2016 ukončená. Udelená hodnotenie tu ale môžete vidieť stále. A ako sme boli zákazníkov Reklama doteraz hodnoceni?

Lenka, 100%, 23. júla 2016
Doručenie kuriérom (v mojom prípade) zadarmo cez celú republiku. Rozhodne toto nebol môj posledný nákup, môžem len odporučiť.

Michal, 100%, 18. mája 2016
Úplne všetko v poriadku. Kuriér slušný a spoľahlivý. Moc ďakujem kytička bola veľký zážitok.

BA, 90%, 15. augusta 2016
Krásna, veľká, a voňavá kytice! Manželka mala radosť! Kuriér bol super taky.

Veronika, 100%, 25. júna 2016
Výborný obchod, skvelá domluva, bezchybné doručenie kvetov - pre mňa proste bezchybné.

A ako sme na tom na Facebooku? Podľa našich zákazníkov si zaslúžime hodnotenie 4,7 - 4,9 a pod túto úroveň nikdy neklesajú! Nielen hodnotenie Vás ale môžu motivovať k nákupu kvetov na Florea.cz - stačí sa pozrieť na krásne fotografie, ktoré zákazníci k hodnotením prikladajú. Iste aj vďaka nim sa môžete presvedčiť o kvalite a čerstvosti.

Martina, 5 *, 8. augusta 2016
Doručená kytica 30 ruží bola nádherná, urobila mi veľkú radosť. Pán, ktorý ruže doručil bol milý a príjemný. A ruže aj v tej horúčave vydržali 13 dní.

Lukáš, 4 *, 8. júna 2016
Medzi klady by som jednoznačne zaradil zákaznícky servis, kuriéra a cenu. Medzi zápor bohužiaľ výdrž. Tak či tak by som ale objednávku vykonal znova a Florea s pokojom odporučil aj svojmu okoliu.

Andrea, 5 *, 30. júna 2016
Aj cez niektoré chyby sa Florea vždy snažia vyjsť v ústrety zákazníkovi. Problémy operatívne rieši. A to sa cení. Za ma spokojnosť. Ďakujem za krásnu kyticu.

Honza, 5 *, 9. júna 2016
Perfektné ceny, výborná kvalita a perfektné domluva s kuriérom pri "komplikáciách" s doručením. Mužov len odporučiť!

Na Slevomatu sa môžete stretnúť nielen s našimi bestsellery, ktoré tu predstavujeme, ale predovšetkým s hodnoteniami užívateľov, ktorí u nás vyskúšali nákup a rozvoz kvetín za zvýhodnenú cenu. Ako sa môžete sami presvedčiť, ani tu nešidíme kvalitu a úroveň našich služieb.

Kryštof, 5 *, 1. októbra 2016
Krásne voňavé ruže urobili našej kolegyňu z práce veľkú radosť. Florea je skvelá služba, ďakujeme.

Jan, 5 *, 15. augusta 2016
Úplne bezproblémová komunikácia a perfektné služby pri doručení. Proste jedna z najlepších skúseností s doručovaním kvetov, ktoré som urobil.

Jána, 5 *, 25. apríla 2016
Najvyššia kvalita. Kvety v prvotriednom stave. Doprava presná ako hodinky.

Jozef, 4 *, 19. mája 2016
Krásna spolupráca s doručením a naozaj čerstvá kytice. Vydržala 14 dní !!!