Články

Pri doručovaní kvetov môže byť i pekne veselo

Keď rozvážate kvety, primotáte sa pri odovzdávaní kytice ruží k čomukoľvek. Prečítajte si príbehy našich kuriérov, elegantných profesionálov.

Viac info

Ako napísať prianie k narodeninám?

Ku každej narodeninovej kytici patrí narodeninový odkaz. Ako napísať prianie k narodeninám, aby bolo od srdca a obdarovaného potešilo rovnako tak, ako kytica nebo iný darček? Máme pár preverených tipov.

Viac info

Povedzte to kyticou, povedzte to prianím

Krásna kytica poteší. Ale krásna kytica s osobným odkazom priamo nadchne! Na Florea.eu preto máme hneď niekoľko možností, ako popriať k narodeninám nebo vyznávať lásku. Nech už vyberiete ktorúkoľvek, jedno je isté: obdarovaná na vás nezabudne.

Viac info

Rozkvitnuté leto je tu: aké kvety kúpiť a ako sa o nich starať

Leto patrí kvetom! Prázdniny, slnko, odpočinok na rozkvitnutej lúke, vône bylín, romantické svadby alebo rodinné oslavy. A nádherné kytice. Ako sa o nich starať, aby i v teple krásne kvitli? Ako moc vie správna preprava predĺžiť ich životnosť?

Viac info

Kvetinová etiketa radí, ako vybrať kyticu pre pani učiteľku

K vysvedčeniu neodmysliteľne patrí kytica pre učiteľa, na začiatku školského roka môže byť užitočný aj malý kvet. Ako vybrať správnu kvetinu pre učiteľa? Je kytica vhodná aj pre učiteľa? A čo učitelia v materských školách?

Viac info

Priania, odkazy a básničky k narodeninám

Potrebujete vymyslieť blahoželanie k narodeninám pre manželku, básničku pre mamičku, alebo prianie k narodeninám pre kamarátku? Ideme vám na pomoc s inšpiráciou!

Viac info

58 obľúbených priania a básničiek na Deň matiek

Druhá nedeľa v máji. Oslava všetkých mamičiek. Deň matiek je krásna príležitosť poďakovať za všetku tú nehu a starostlivosť. Ako mame povedať, že ju máte radi? Ako inšpiráciu sme pre vás vybrali tie najkrajšie odkazy, priania a vyznania ku dňu matiek

Viac info

Strieborná medaila ShopRoku 2020 pre Florea.cz je naša spoločná. Ďakujeme!

Celý rok sa snažíme robiť vám a vašim blízkym radosť krásnymi kyticami. A teraz ste urobili radosť vy nám. Ďakujeme za vaše ocenenie našej tvrdej práce a našej snahy, urobiť z kvetín dostupný artikel pre každého z vás.

Viac info

97% spokojných zákazníkov! Overené na Heureka.cz

Kto sa bojí, nesmie na Heuréka. My si ale za našou službou stojíme, preto tiež vyzývame zákazníkov ku spätnému hodnotenia a recenziám. A to nám teraz prinieslo Zlatý certifikát.

Viac info

Užite si farby a vône jarných kvetov

Pustite k sebe domov poslov jari. I keď je vonku nevľúdne, tulipány, narcisy, hyacinty a iskerníky naplnia váš domov farbami a vôňou. Pri správnej starostlivosti vám budú robiť radosť kľudne i dva týždne.

Viac info