Články

Valentín 2022: červená ruža nad zlato

Ktorú kvetinu si vybavíte, keď sa povie Valentín? Bude to červená ruža? A viete, že rovnaký nápad majú ľudia na celom svete?

Viac info

Valentín 2021: Darovať červené ruže? Vyberte radšej inú farbu

Kvety na Valentína vždy poteší. Pokiaľ vám ale v hlave automaticky naskakuje spojenie Valentín = červené ruže, zbystrite. Povieme vám, prečo je lepšie na Valentína na červené ruže zabudnúť.

Viac info

Valentín 2022: Kam zmizla ruže Rhodos

Na Valentína sa aj zarputile odporcovia kytíc prechádzajú ulicami s Puget červených ruží a vyrážajú so svojou drahou polovičkou na romantickú večeru. A práve v tento deň je najväčší zhánka po nádherných červených ružiach Rhodos. A my ich ... nemáme.

Viac info

Valentín 2022: Prekvapte ju kvetinovou krabičkou s ružami v obľúbenej farbe

Je valentínsky večer. Doma čaká na stole slávnostná večera o dvoch chodoch, vzduch vonia zmesou exotických vôní, obďaleč plápolajú sviečky a vy svoje milé odovzdávate kyticu červených ruží z kvetinárstva.

Viac info

Pri doručovaní kvetov môže byť i pekne veselo

Keď rozvážate kvety, primotáte sa pri odovzdávaní kytice ruží k čomukoľvek. Prečítajte si príbehy našich kuriérov, elegantných profesionálov.

Viac info

Ako napísať prianie k narodeninám?

Ku každej narodeninovej kytici patrí narodeninový odkaz. Ako napísať prianie k narodeninám, aby bolo od srdca a obdarovaného potešilo rovnako tak, ako kytica nebo iný darček? Máme pár preverených tipov.

Viac info

Povedzte to kyticou, povedzte to prianím

Krásna kytica poteší. Ale krásna kytica s osobným odkazom priamo nadchne! Na Florea.eu preto máme hneď niekoľko možností, ako popriať k narodeninám nebo vyznávať lásku. Nech už vyberiete ktorúkoľvek, jedno je isté: obdarovaná na vás nezabudne.

Viac info