Články

Ospravedlnenie mamičke, babičke a kamarátke

Ospravedlnenie mamičke, babičke alebo kamarátke je rovnako dôležitá, ako ospravedlnenie v romantickom vzťahu. Jarná kvetina a odkaz inšpirovaný zákazníkmi online kvetinárstvo vie rozjasniť deň.

Viac info

Ospravedlnenie za neveru

Nevera pre vás bola obyčajný úlet. Ako zabezpečiť, aby vám partnerka odpustila?

Viac info

Odpusť mi a vráť sa

Rozchod bol omyl a teraz už to viete. Je neskoro. Alebo nie je? Nechajte si poradiť od našich zákazníkov, ako získať svoju lásku späť!

Viac info

Ospravedlnenie za žiarlenie, hádky a nedorozumenia

Často sa hádame. Žiarli na mňa. Ako vyriešiť tieto nedorozumenia?

Viac info

romantická ospravedlnenie

Ak sa chcete ospravedlniť za drobný prehrešok, stavte na romantickú hru so slovami. Je to svieže a vtipná ospravedlnenie, po ktorej bude určite nasledovať sladké zmierenie.

Viac info

Viete sa správne ospravedlniť?

Urobili ste prešľap a neviete, ako sa ospravedlniť a obnoviť dôveru blízkej osoby? Online kvetinárstvo Florea vám pomôže s Puget kvetín aj ospravedlňujúcim odkazom.

Viac info

Kedy je Deň matiek v roku 2020?

V roku 2020 oslavujeme Deň matiek v nedeľu 10. mája.

Viac info

Bezpečný rozvoz kvetín - nové opatrenia

Online objednávky a doručovanie kvetín stále funguje, ale za prísnejších podmienok. V všetku zodpovednosťou k vám aj našim zamestnancov sme prijali nové opatrenia.

Viac info

Valentín 2020 - aký odkaz poslať s kyticou?

Poslať kvetinu na Valentína je ľahké, ale vymyslieť ten správny odkaz už je zložitejšie. Ruže časom odkvitne, ale kartičku s Vašimi milými slovami si iste rada schová. Nechajte sa inšpirovať.

Viac info

Význam počtu ruží

Podvedome tušíme, že dostať kyticu s tromi ružami má odlišný význam, než dostať kyticu napríklad sto ruží. Vďaka symbolike počtu kvetov sa nám odkrýva tajomstvo: Čo chcel muž vyjadriť kyticou ruží?

Viac info