Články

Tajomstvo kvetín z Florea.cz alebo Čo ste doteraz možno nevedeli

Keď už kupujete puget, mal by stáť za to. Preto u nás starostlivo strážime kvalitu všetkých kvetov, ktoré na e-shope ponúkame. Ako presne to robíme? A prečo niektoré kvety stojí viac, než by ste čakali? Radi prezradíme.

Viac info

Priania a básničky pre deň matiek 2021

Tento rok slávime deň matiek v nedeľu 9. mája. Rovnako ako každý rok, aj tentoraz ide o nádhernú príležitosť, ako mamičke urobiť radosť. Zvlášť keď jej pošlete krásnu kyticu s krásnym prianím.

Viac info

Nevybrali ste si na webe? Uviažeme kyticu podľa vášho želania

Uplynulo tridsať rokov od svadby a vy chcete prekvapiť manželku rovnakú kyticou, akú vtedy dojato niesla k oltáru? Alebo má vaša mamička slabosť pre nevšedné kombinácie farieb ak narodeninám by ju potešila kytica presne v jej štýle? Stačí povedať, vo

Viac info

Prečo sa naše fotografie kytíc nepáči všetkým a čo s tým (ne) budeme robiť

Vyzeral by náš instagramový a facebookový účet lepšie, keby sme na ňom mali profesionálne nasvietené a v postprodukcii upravené fotografie? Bezpochyby áno. Ale my chceme byť autentickí a neklamať vám.

Viac info

Rozvoz kvetín chladenými vozne: Nadštandardné starostlivosť do poslednej minúty

Teplotný šok zásadným spôsobom skracuje život rezaných kvetov. Preto rozvozy online kvetinárstvo Florea.cz prebiehajú iba za pomocou našich chladených vozidiel.

Viac info

Kytice na zákazníka nečakajú, viažeme je deň vopred

Čím dlhšie kytice vydrží, tým väčšiu radosť urobí. Preto sme u nás vo Florea všetko prispôsobili tomu, aby boli kvety maximálne čerstvé. Nenájdete u nás väzby, ktoré ešte len čakajú na svojho zákazníka. Robíme to totiž úplne inak!

Viac info

Ktoré ruže vydrží zo všetkých najdlhšie?

Tak túto otázku dostávame na zákazníckej podpore často. A niet divu - keď už kupujete kyticu, mala by robiť radosť čo najdlhšie. Preto vám predstavujeme 9 ruží, ktoré pri správnej starostlivosti zostanú krásne aj dlhšie ako 14 dní.

Viac info

Doručenie kvetín máme pod kontrolou my aj vy

Kytice nie je taška s nákupom a jej odovzdanie jednoducho nemôže prebiehať "len tak". Práve preto venujeme veľkú starostlivosť nielen výberu našich kvetín, ale aj našich kuriérov. O času doručenia i ceste kuriéra máte vždy perfektný prehľad

Viac info

Ruže nie sú banány - cestou z Afriky nedozrejú

Už neraz sa nás zákazníci pýtali, či naše ruže dozrievajú po ceste od pestovateľov. "Robí sa to tak predsa treba s banánmi ..." Rezané kvety ale do zásoby objednať nejde. Jediný recept na čerstvosť je starostlivosť, ktorú venujeme nákupu.

Viac info

Foto kytice po uviazania na e-mail - aby všetko vyšlo na jednotku

Práve ste - priateľku, manželke, mamičke, kamarátke alebo kolegyňu - u nás objednali vysnívanú kyticu. Okrem tešenie vám ale v hlave naskakujú rôzne otázky.

Viac info

Ako vyberáme ruže na burze kvetov?

Voňavý, ale náročný biznis. A my v ňom vieme chodiť, aby sme pre vás získali tie najlepšie ruže za skvelú cenu. Nahliadnite do zákulisia kvetinovej burzy.

Viac info