Rozvoz kvetín

Rozvoz kvetín chladenými vozy. Kyticerezané ruže a kvety doručujeme každý všedný deň ZADARMO alebo za 5€. Kvety a kytice odovzdávajú vyškolení kuriéri. Doručenie objednávky môžete sledovať online.

 

Kam všade doručujete? Chodíte aj k nám?

Na Slovensku doručujeme každý pracovný deň v Bratislave a celom Bratislavskom kraji.

Kvety doručujeme každý pracovný deň po celej Českej republike. Doručujeme do všetkých miest a obcí, do škôl, firiem, domov a hotelov, kamkoľvek potrebujete. Rozvoz kvetov prebieha v dopoludňajších hodinách z našich skladov v Plzni, Prahe, Jihlave a Brno.

mapa-1-rozvoz.webp (16 KB)

Aké vozy kvety rozváža? Neuvaria sa v lete a nezmrznú v zime?

Kvety a kytice dodávame s vlastným vozovým parkom a vyškolenými kuriérmi. Vozidlá na rozvoz kvetov sú tepelne izolované a majú klimatizované priestory. Teplota sa riadi automaticky pomocou systému GPS. Preto máte 48-hodinovú záruku na kvety dodané spoločnosťou Florea.

rozvoz-kvetin.jpg (120 KB)

Kto doručí kvety a nepokazí prekvapenie?

Naši kuriéri sú vyškolení na doručovanie a odovzdávanie kvetov. Sú zdvorilí a príjemní v komunikácii, čisto oblečení a samozrejme diskrétni. Kuriér kontaktuje príjemcu niekoľko minút pred doručením, čím sa zachová prvok prekvapenia. Po doručení vás spoločnosť Florea informuje prostredníctvom SMS. Počas sviatkov, ako je Valentín, Deň svätého Valentína alebo Deň matiek, využívame na rozvoz kvetov aj služby brigádnikov, ktorí rozvážajú kvety vždy v klimatizovaných vozidlách.

doruceni-kvetin.jpg (102 KB)

 

Kedy mi doručíte kvety? Môžem si vybrať čas?

Objednávky podané do 17.00 hod. sa doručujú DRUHÝ DEŇ. Čas doručenia vám zašleme SMS správou po 18.00 hodine. Ak vám čas nevyhovuje, skúste sa s kuriérom dohodnúť na zmene. Sme lídrom na trhu a denne doručujeme stovky kytíc, trasy plánujeme pomocou počítača. Svoju zásielku môžete sledovať online v našom systéme GPS.

poloha-kuryra.jpg (381 KB)

Koľko zaplatím za doručenie kvetov? Je rozdiel v okolí mesta alebo v celej krajine?

Kvety doručujeme ZDARMA pri objednávkach nad 60€ alebo za 5€. Nezáleží na tom, ako ďaleko ideme a akú veľkú kyticu doručíme. V cene je zahrnutý prístup k sledovaniu doručenia objednávky, telefonická zákaznícka podpora počas trvania doručenia a SMS notifikácia v okamihu úspešného doručenia kvetu.

cena-za-rozvoz-kvetin.jpg (73 KB)

Čo ak sa mi nepáči kvet, ktorý som dostal?

Čerstvosť kvetov je u nás vždy zaručená. Máte možnosť nechať si poslať fotografiu kytice po viazaní, ale aj tak sa môže stať, že sa vám kytica nebude páčiť, tak ju jednoducho hodíte na našu hlavu a my vám vrátime celú sumu vrátane sumy za dopravu. Chceme spokojných zákazníkov, nie plné tabuľky predpokladaných predajov. Kvety na našom e-shope fotíme vo vlastnom fotoateliéri, rovnako ako videá, takže si môžete byť istí, že to, čo si objednáte, aj dostanete, za to ručíme.

Doručovanie kvetov počas epidémie koronavírusu?

Doručujeme aj počas tohto obdobia, naši kuriéri sú v uzavretých priestoroch vybavení závesom. Dodávky sú vybavené dezinfekčnými prostriedkami. Ak si želáte, kvety môžete nechať pred dverami alebo pri vchode do domu, aby sa kuriér nedostal do kontaktu s príjemcom.

Rozvoz květin v době epidemie koronaviru