Prečo nakupovať kvety online práve na Florea.eu?

Ruže, kytice, svadobné kvety, to všetko dnes nájdete na internete u mnohých firiem. Prečo by ste mali objednať kvalitné kvety na Florea.eu? A kedy a prečo ich naopak u nás neobjednávať?

 

Máme len kvalitné kvety a kytice (určite?)

Určite? To hovorí každý. Určite! Tým, že prevádzkujeme veľkoobchod s kvetmi a nakupujeme priamo na kvetinové burze v Holandsku, kde je kvalita kvetov každý deň strážená, sú naše kvety vždy kvalitné. Staré a nekvalitné kvety vyraďujeme a venujeme ich na charitu.

Máme najlepšie ceny? (To hovorí každý)

Jasne, my ich máme najlepšie. Sme priamy dovozcovia, neplatíme nájom v kvetinárstve, vozíme  desiatky až stovky tisíc kvetov týždenne, takže čo nedoženieme na cenách, doženieme na množstve. Vynechali sme nákupcov, dovozcov, veľkoobchod i kvetinárstvo.

Naše kvety sú čerstvé a nezakvitnuté

No to tiež hovorí každý ;) Fakt. Kvety nie sú vystavené vo váze v obchode, nikto sa ich nedotýka, nezakvitajú v teple a v svetle. Pekne spia v našich chladiacich boxoch, v tme pri teplote okolo 2 °C. Ale nie dlho, ako viete, pravidelne sme vypredaný. A to vozíme kvety 3x týždenne.

V Bratislave doručíme kvety kamkoľvek

Zatiaľ v Bratislave, čoskoro snáď na celom slovenskom. A tiež kdekoľvek v Čechách. Za pevnú cenu 5 € a u objednávok nad 60 €  to máte ZADARMO. Vozíme vlastnými vozidlami a doručenie kvetov môžete vďaka GPS systému sledovať online.

U nás nakúpite množstvo aké potrebujete (aj sto ruží?)

Máme najväčší online sortiment ruží v SR

Tiež ste si všimli, že? No jasné, to čo nájdete u nás, jednoducho inde nezoženiete. Modré ruže, špeciálné ruže alebo luxusné ruže len na Florea.eu. Prečo? Pretože nás to baví, proste pozeráme kde, kto pestuje čo nové a hneď to pritiahneme k nám. Všetko je pritom pomenované podľa odrody a dĺžky.

 

Odovzdáme vaše kvety ako darček aj s odkazom

Váš odkaz vytlačíme na krásne priania a odovzdáme v uzavretej obálke. Doručenie pak prebieha našimi vozy a našimi vyškolenými kuriérmi. Sú už na plač obdarovaných zvyknutí a sú to profesionáli. A keď je potreba byť diskrétny, tak samozrejme sú, tajný ctiteľ nie je nikdy vyzradený.

100 ruží alebo 1.000 ruží? Bez problémov, my nič neskrývame, počet kvetov vidíte na našom e-shope. Kytice päťdesiatich či sto ruží u nás frčia. To tiež hovorí každý ;) Kytica 100 ruží u nás začína už od 59 €, takže vidíte, že máme najlepšie ceny ruží ;)

 

Sme overený eshop s viac ako 1.000 recenzií

Internetové kvetinárstvo má výhodu, že sa neschová. Na internete je veľa hodnotení klientov, ktorí majú skúsenosť s kvetmi i službami. A my máme akutálne najvyššie hodnotenie zo všetkých internetových kvetinárstiev. Nájdete ho na Heureka.cz, Google, českom Zľavomate či na Facebooku.

 

 

Kytica 100 červených ruží RED TORCH 60cm

Kytica 100 červených ruží RED TORCH 60cm
Tip Doprava zdarma
Skladom 24 kusov

89.22 €

Detail

Kytica 100 červených ruží RED CALYPSO 60cm

Kytica 100 červených ruží RED CALYPSO 60cm
Doprava zdarma
Skladom 5 kusov

83.57 €

Detail

Kytica 100 červených ruží RED TORCH 50cm

Kytica 100 červených ruží RED TORCH 50cm
Doprava zdarma
Skladom 7 kusov

82.62 €

Detail

Kytica 100 červených ruží MADAM RED 50cm

Kytica 100 červených ruží MADAM RED 50cm
Doprava zdarma
Skladom 11 kusov

81.11 €

Detail

A teraz dôvody prečo u nás nekúpiť (to myslíte vážne?)

A prečo nie? Chceme spokojných klientov, nie naštvané. Tak vám povieme, čo nevieme.

• Nedovezie vám kyticu v rovnaký deň.

• Neslíbíme vám čas dodania, máme toho toľko, že trasy a časy plánuje počítač a nedá sa ukecať.

• Nepredávame ku kyticiam ani víno, ani medvede ani čokoládu.