Prečo nakupovať kvety online práve na Florea.eu?

Ruže, kytice, svadobné kvety, to všetko dnes nájdete na internete u mnohých firiem. Prečo by ste mali objednať kvalitné kvety na Florea.eu? A kedy a prečo ich naopak u nás neobjednávať?

 

Máme len kvalitné kvety a kytice (určite?)

Určite? To hovorí každý. Určite! Tým, že prevádzkujeme veľkoobchod s kvetmi a nakupujeme priamo na kvetinové burze v Holandsku, kde je kvalita kvetov každý deň strážená, sú naše kvety vždy kvalitné. Staré a nekvalitné kvety vyraďujeme a venujeme ich na charitu.

Máme najlepšie ceny? (To hovorí každý)

Jasne, my ich máme najlepšie. Sme priamy dovozcovia, neplatíme nájom v kvetinárstve, vozíme  desiatky až stovky tisíc kvetov týždenne, takže čo nedoženieme na cenách, doženieme na množstve. Vynechali sme nákupcov, dovozcov, veľkoobchod i kvetinárstvo.

Naše kvety sú čerstvé a nezakvitnuté

No to tiež hovorí každý ;) Fakt. Kvety nie sú vystavené vo váze v obchode, nikto sa ich nedotýka, nezakvitajú v teple a v svetle. Pekne spia v našich chladiacich boxoch, v tme pri teplote okolo 2 °C. Ale nie dlho, ako viete, pravidelne sme vypredaný. A to vozíme kvety 3x týždenne.

V Bratislave doručíme kvety kamkoľvek

Zatiaľ v Bratislave, čoskoro snáď na celom slovenskom. A tiež kdekoľvek v Čechách. Za pevnú cenu 5 € a u objednávok nad 60 €  to máte ZADARMO. Vozíme vlastnými vozidlami a doručenie kvetov môžete vďaka GPS systému sledovať online.

U nás nakúpite množstvo aké potrebujete (aj sto ruží?)

Máme najväčší online sortiment ruží v SR

Tiež ste si všimli, že? No jasné, to čo nájdete u nás, jednoducho inde nezoženiete. Modré ruže, špeciálné ruže alebo luxusné ruže len na Florea.eu. Prečo? Pretože nás to baví, proste pozeráme kde, kto pestuje čo nové a hneď to pritiahneme k nám. Všetko je pritom pomenované podľa odrody a dĺžky.

 

Odovzdáme vaše kvety ako darček aj s odkazom

Váš odkaz vytlačíme na krásne priania a odovzdáme v uzavretej obálke. Doručenie pak prebieha našimi vozy a našimi vyškolenými kuriérmi. Sú už na plač obdarovaných zvyknutí a sú to profesionáli. A keď je potreba byť diskrétny, tak samozrejme sú, tajný ctiteľ nie je nikdy vyzradený.

100 ruží alebo 1.000 ruží? Bez problémov, my nič neskrývame, počet kvetov vidíte na našom e-shope. Kytice päťdesiatich či sto ruží u nás frčia. To tiež hovorí každý ;) Kytica 100 ruží u nás začína už od 59 €, takže vidíte, že máme najlepšie ceny ruží ;)

 

Sme overený eshop s viac ako 1.000 recenzií

Internetové kvetinárstvo má výhodu, že sa neschová. Na internete je veľa hodnotení klientov, ktorí majú skúsenosť s kvetmi i službami. A my máme akutálne najvyššie hodnotenie zo všetkých internetových kvetinárstiev. Nájdete ho na Heureka.cz, Google, českom Zľavomate či na Facebooku.

 

 

A teraz dôvody prečo u nás nekúpiť (to myslíte vážne?)

A prečo nie? Chceme spokojných klientov, nie naštvané. Tak vám povieme, čo nevieme.

• Nedovezie vám kyticu v rovnaký deň.

• Neslíbíme vám čas dodania, máme toho toľko, že trasy a časy plánuje počítač a nedá sa ukecať.

• Nepredávame ku kyticiam ani víno, ani medvede ani čokoládu.